Kickboxing. Dudek tym razem przegrał

Opublikowany przez

Sądecki zawodnik sztuk walki Rafał Dudek spotkał się w ringu z mistrzem Holandii Kevinem Hesslingiem. Polak po trzyrundowej walce przegrał, a zwycięstwo gospodarza wskazali sędziowie.

O walce opowiada Rafał Dudek: – Przegrana na punkty z mistrzem Holandii… nie udało się znokautować rywala i werdykt był w rękach sędziów… W pierwszej rundzie było extra, a ja chciałem, za wszelką cenę chciałem wygrać przez k.o …. może aż za bardzo. Była do tego okazja, ale się nie udało. Druga runda to równa walka, a w trzeciej nie wiem dlaczego oddałem pole przeciwnikowi. Jednak trzeba powiedzieć, że Kevin był jednym z najmocniejszych rywali w ostatnich moich 10 pojedynkach. Bił mega mocno…Sobie mogę zarzucić, że za mało zrobiłem, jestem wściekły na siebie. Do treningu chciałbym wrócić już dziś bo takiego mam „nerwa”, ale zdrowy rozsądek nakazuje odpocząć kilka dni.

?

Podziękowania dla rodziny, kolegów, drużynie FIGHT HOUSE, ekipie Mikes Gym, kibicom DSF TEAM- IC PLUS- I SUPLE, za wsparcie niebawem kolejna walka.