Kolejna wpadka muszynianek

Nie udało się wygrać w Krakowie z beniaminkiem ekstraklasy, choć muszynianki prowadziły w setach 2:0.

Liga Siatkówki Kobiet
XVIII kolejka
Trefl Proxima Kraków – Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:2 (25:27, 18:25, 25:22, 25:14, 15:8)
MVP: Rebecca Pavan
Pierwszy set był bardzo zacięty. Gospodynie rozpoczęły rywalizację z wielkim animuszem, ale to muszynianki był lepsze w końcówce seta i wygrały. Najpierw punkt z zagrywki zdobyła Savić, a rozgrywkę zakończyła Pavan nieudanym atakiem.
W drugim secie mineralne szybko objęły wysokie prowadzenie i spokojnie zakończyły tę część meczu. Po regulaminowej dziesięciominutowej przerwie na parkiecie w Krakowie mecz zmienił się diametralnie. To Proxima nadawał ton grze, demolując w 4 secie muszynianki 25:14. Tie break również należał do gospodyń, które mogły się cieszyć ze zwycięstwa.,