Miłe złego początki

Zespół z Muszyny znów nie dał rady Chemikowi, choć wydawało się, że jest to możliwe. Niestety doświadczenie wzięło górę nad młodością i ambicjami.

Polski Cukier Muszynianka Muszyna – Chemik Police 1:3 (25:21, 14:25, 13:25, 16:25)
MVP: Natalia Mędrzyk
Polski Cukier Muszynianka: Brzóska, Śmieszek, Savić, Wójcik, Radenković, Bociek, Medyńska (libero) oraz Bałdyga, Flakus, Karakasheva, Portalska,
Chemik Police: Holston, Gajgał-Anioł, Smarzek, Bełcik, Veljković, Mędrzyk, Krzos (L) oraz Busa, Mikrović

Zespół z Muszyny rozpoczął mecz z Chemikiem bardzo dobrze. Szybka gra na siatce, zaskakująca zagrywka i skuteczne ataki złożyły się na nadzieję, która potem legła w gruzach. Mineralne w pierwszym secie pokazały, że potrafią grać, że wiele potrafią, że się cieszą z dobrych akcji. Wszystko co złe zaczęło się na początku drugiego seta, kiedy to cztery pod rząd ataki muszynianek zostały zablokowane, bądź wybronione przez Krzos. Trener Serwiński wziął czas, ale już wtedy widać było, iż w szeregi mineralnych wkradło się zwątpienie, które z każdą minutą meczu się pogłębiało. Później było tylko gorzej, co widać po wynikach w poszczególnych setach.