Na początek porażka

W Nowym Sączu rozpoczął się turniej ćwierćfinałowy młodziczek w siatkówce. W swoim pierwszym meczu zespół STS Sandecja przegrał.

STS Sandecja Nowy Sącz – Impel Wrocław 1:2 (13:25, 25:22, 10:15)
Sędziował: Bogusław Mężyk.
STS Sandecja: Michalik, Dziedzic, Pawlik, Nowacka, Hyclak, Dutka, Koral – libero, Salamon.
Impel: Nowak, Pietraszek, Schulte- Nolle, Hyży, Działa, Tarnowska, Adamowicz – libero, Dutkiewicz – libero, Osóbka, Chorąża.
Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia 3:0 drużyny STS. Trener wrocławianek wziął czas co przyniosło 11 punktów z rzędu. Rywalki pogrążyły sądeczanki zagrywką. Każde zagranie Impelu przynosiło punkty. Na nic się zdały przerwy STS przegrał seta z kretesem. W drugim kibice, którzy wypełnili halę II LO obejrzeli wreszcie dobry mecz. Sądeczanki zagrały mocną zagrywką i skutecznymi atakami, co dało wygraną. Tie break zaczął się dla STS Sandecji bardzo dobrze. Po szybkich atakach i dobrym odbiorze zagrywki STS prowadził 6:3. Niestety później znów wrócił koszmar z odbiorem zagrywki rywalek, które szybko odrobiły starty powiększając przewagę, a w konsekwencji wygrywając mecz.