Skończyły się wakacje dla piłkarzy z niższych lig. Od soboty ruszają rozgrywki m.in w Lidze Okręgowej OZPN Nowy Sącz.
OKREGOWY ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ W Y D Z I A Ł G I E R
TERMINARZ ROZGRYWEK KLASY „ O „
SEZON ROZGRYWKOWY 2017/2018 – I RUNDA – jesień 2018
Kolejka 1 – 11/12 sierpnia 2018
POPRAD RYTRO |
SOKÓŁ SŁOPNICE |
2018-08-12 |
16 |
||
WIERCHY RABKA |
ORZEŁ WOJNAROWA |
2018-08-12 |
18 |
||
LASKOVIA |
OGNIWO |
2018-08-12 |
11 |
||
SOKÓŁ STARY SĄCZ |
TYMBARK |
2018-08-12 |
11 |
||
ŁUŻNA |
GRÓD |
2018-08-10 |
18 |
||
JARMUTA |
KOLEJARZ |
2018-08-11 |
18 |
||
HURAGAN |
SKALNIK |
2018-08-11 |
18 |
||
ZALESIANKA |
RUPNIÓW |
2018-08-11 |
17 |
Kolejka 2 – 15 sierpnia 2018
SOKÓŁ SŁOPNICE |
RUPNIÓW |
2018-08-15 |
17 |
||
SKALNIK |
ZALESIANKA |
2018-08-15 |
17 |
||
KOLEJARZ |
HURAGAN |
2018-08-15 |
17 |
||
GRÓD |
JARMUTA |
2018-08-15 |
17 |
||
TYMBARK |
ŁUŻNA |
2018-08-15 |
18 |
||
OGNIWO |
SOKÓŁ STARY SĄCZ |
2018-08-15 |
18 |
||
ORZEŁ |
LASKOVIA |
2018-08-15 |
18 |
||
POPRAD |
WIERCHY |
2018-08-15 |
16 |
Kolejka 3 – 18/19 sierpnia 2018
WIERCHY |
SOKÓŁ SŁOPNICE |
2018-08-19 |
17 |
||
LASKOVIA |
POPRAD |
2018-08-19 |
16 |
||
SOKÓŁ STARY SĄCZ |
ORZEŁ |
2018-08-18 |
18 |
||
ŁUŻNA |
OGNIWO |
2018-08-19 |
14 |
||
JARMUTA |
TYMBARK |
2018-08-18 |
18 |
||
HURAGAN |
GRÓD |
2018-08-19 |
17 |
||
ZALESIANKA |
KOLEJARZ |
2018-08-18 |
17 |
||
RUPNIÓW |
SKALNIK |
2018-08-19 |
17 |
Kolejka 4 – 25/26 sierpnia 2018
SOKÓŁ SŁOPNICE |
SKALNIK |
2018-08-25 |
17 |
||
KOLEJARZ |
RUPNIÓW |
2018-08-25 |
17 |
||
GRÓD |
ZALESIANKA |
2018-08-25 |
17 |
||
TYMBARK |
HURAGAN |
2018-08-25 |
17.30 |
||
OGNIWO |
JARMUTA |
2018-08-24 |
17.30 |
||
ORZEŁ |
ŁUZNA |
2018-08-25 |
17 |
||
POPRAD |
SOKÓŁ STARY SACZ |
2018-08-26 |
16 |
||
WIERCHY |
LASKOVIA |
2018-08-26 |
17 |
Kolejka 5 -1/2 września 2018
LASKOVIA |
SOKÓŁ SŁOPNICE |
2018-09-02 |
16 |
||
SOKÓŁ STARY SĄCZ |
WIERCHY |
2018-09-01 |
17.30 |
||
ŁUZNA |
POPRAD RYTRO |
2018-09-02 |
17 |
||
JARMUTA |
ORZEŁ |
2018-09-01 |
17.30 |
||
HURAGAN |
OGNIWO |
2018-09-02 |
11 |
||
ZALESIANKA |
TYMBARK |
2018-09-01 |
17 |
||
RUPNIÓW |
GRÓD |
2018-09-02 |
17 |
||
SKALNIK |
KOLEJARZ |
2018-09-02 |
17 |
Kolejka 6 – 8/9 września 2018
SOKÓL SŁOPNICE |
KOLEJARZ |
2018-09-08 |
17 |
||
GRÓD |
SKALNIK |
2018-09-08 |
17 |
||
TYMBARK |
RUPNIÓW |
2018-09-08 |
17 |
||
OGNIWO |
ZALESIANKA |
2018-09-08 |
17 |
||
ORZEŁ |
HURAGAN |
2018-09-08 |
17 |
||
POPRAD |
JARMUTA |
2018-09-09 |
16 |
||
WIERCHY |
ŁUŻNA |
2018-09-09 |
17 |
||
LASKOVIA |
SOKÓŁ STARY SĄCZ |
2018-09-09 |
16 |
Kolejka 7 – 15/16 września 2018
SOKÓŁ STARY SĄCZ |
SOKÓŁ SŁOPNICE |
2018-09-15 |
17 |
||
ŁUŻNA |
LASKOVIA |
2018-09-15 |
17 |
||
JARMUTA |
WIERCHY |
2018-09-15 |
17 |
||
HURAGAN |
POPRAD |
2018-09-16 |
16 |
||
ZALESIANKA |
ORZEŁ |
2018-09-15 |
15 |
||
RUPNIÓW |
OGNIWO |
2018-09-16 |
16 |
||
SKALNIK |
TYMBARK |
2018-09-15 |
16 |
||
KOLEJARZ |
GRÓD |
2018-09-15 |
15.30 |
Kolejka 8 – 22/23 września 2018
SOKÓŁ SŁOPNICE |
GRÓD |
2018-09-22 |
16 |
||
TYMBARK |
KOLEJARZ |
2018-09-22 |
16 |
||
OGNIWO |
SKALNIK |
2018-09-21 |
16.30 |
||
ORZEŁ |
RUPNIÓW |
2018-09-22 |
16 |
||
POPRAD RYTRO |
ZALESIANKA |
2018-09-23 |
16 |
||
WIERCHY |
HURAGAN |
2018-09-23 |
16 |
||
LASKOVIA |
JARMUTA |
2018-09-23 |
16 |
||
SOKÓŁ STARY SĄCZ |
ŁUŻNA |
2018-09-22 |
16.30 |
Kolejka 9 – 29/30 września 2018
ŁUŻNA |
SOKÓŁ SŁOPNICE |
2018-09-29 |
16 |
||
JARMUTA |
SOKÓŁ STARY SĄCZ |
2018-09-29 |
16.30 |
||
HURAGAN |
LASKOVIA |
2018-09-30 |
16 |
||
ZALESIANKA |
Wierchy |
2018-09-29 |
16 |
||
RUPNIÓW |
POPRAD |
2018-09-30 |
16 |
||
SKALNIK |
ORZEŁ |
2018-09-30 |
16 |
||
KOLEJARZ |
OGNIWO |
2018-09-29 |
15 |
||
GRÓD |
TYMBARK |
2018-09-29 |
16.30 |
Kolejka 10 – 6/7 październik 2018
SOKÓŁ SŁOPNICE |
TYMBARK |
2018-10-06 |
16 |
||
OGNIWO |
GRÓD |
2018-10-07 |
11 |
||
ORZEŁ |
KOLEJARZ |
2018-10-06 |
15 |
||
POPRAD |
SKALNIK |
2018-10-07 |
15 |
||
WIERCHY |
RUPNIÓW |
2018-10-07 |
16 |
||
LASKOVIA |
ZALESIANKA |
2018-10-07 |
15 |
||
SOKÓŁ STARY SĄCZ |
HURAGAN |
2018-10-06 |
16 |
||
ŁUŻNA |
JARMUTA |
2018-10-07 |
15 |
Kolejka 11 – 13/14 październik 2018
JARMUTA |
SOKÓŁ SŁOPNICE |
2018-10-13 |
16 |
||
HURAGAN |
ŁUŻNA |
2018-10-14 |
15 |
||
ZALESIANKA |
SOKÓŁ STARY SĄCZ |
2018-10-13 |
15 |
||
RUPNIÓW |
LASKOVIA |
2018-10-14 |
11 |
||
SKALNIK |
WIERCHY |
2018-10-14 |
15 |
||
KOLEJARZ |
POPRAD |
2018-10-13 |
14.30 |
||
GRÓD |
ORZEŁ |
2018-10-13 |
16 |
||
TYMBARK |
OGNIWO |
2018-10-13 |
16 |
Kolejka 12 – 20/21 październik 2018
SOKÓŁ SŁOPNICE |
OGNIWO |
2018-10-20 |
15 |
||
ORZEŁ |
TYMBARK |
2018-10-20 |
15 |
||
POPRAD |
GRÓD |
2018-10-21 |
15 |
||
WIERCHY |
KOLEJARZ |
2018-10-21 |
15.30 |
||
LASKOVIA |
SKALNIK |
2018-10-21 |
15 |
||
SOKÓŁ STARY SĄCZ |
RUPNIÓW |
2018-10-20 |
15 |
||
ŁUŻNA |
ZALESIANKA |
2018-10-20 |
15 |
||
JARMUTA |
HURAGAN |
2018-10-20 |
15.30 |
Kolejka 13 – 27/28 październik 2018
HURAGAN |
SOKÓŁ SŁOPNICE |
2018-10-27 |
15 |
||
ZALESIANKA |
JARMUTA |
2018-10-27 |
15 |
||
RUPNIÓW |
ŁUŻNA |
2018-10-28 |
15 |
||
SOKÓŁ STARY SĄCZ |
SKALNIK |
2018-10-27 |
15 |
||
KOLEJARZ |
LASKOVIA |
2018-10-27 |
14.30 |
||
GRÓD |
WIERCHY |
2018-10-27 |
15.30 |
||
TYMBARK |
POPRAD |
2018-10-27 |
15 |
||
OGNIWO |
ORZEŁ |
2018-10-28 |
14 |
Kolejka 14 – 03/04 listopad 2018
SOKÓŁ SŁOPNICE |
ORZEŁ |
2018-11-03 |
14 |
||
POPRAD |
OGNIWO |
2018-11-04 |
14 |
||
WIERCHY |
TYMBARK |
2018-11-04 |
14 |
||
LASKOVIA |
GRÓD |
2018-11-03 |
14 |
||
SOKÓŁ STARY SĄCZ |
KOLEJARZ |
2018-11-04 |
11 |
||
ŁUŻNA |
SKALNIK |
2018-11-04 |
14 |
||
JARMUTA |
RUPNIÓW |
2018-11-04 |
14 |
||
HURAGAN |
ZALESIANKA |
2018-11-03 |
14 |
Kolejka 15 – 10/11 listopad 2018
ZALESIANKA |
SOKÓŁ SŁOPNICE |
2018-11-10 |
13.30 |
||
RUPNIÓW |
HURAGAN |
2018-11-11 |
13.30 |
||
JARMUTA |
SKALNIK |
2018-11-10 |
13.30 |
||
KOLEJARZ |
ŁUŻNA |
2018-11-11 |
13.30 |
||
SOKÓŁ STARY SĄCZ |
GRÓD |
2018-11-11 |
11 |
||
TYMBARK |
LASKOVIA |
2018-11-11 |
11 |
||
OGNIWO |
WIERCHY |
2018-11-11 |
13 |
||
ORZEŁ |
POPRAD |
2018-11-10 |
13.30 |
Przewodniczący WG