Pewna wygrana podegrodzian

Oba zespoły wciąż potrzebują punktów by sę utrzymać w okręgówce. Tym razem lepsi okazali się gospodarze, którzy pewnie pokonali zespół z Ujanowic.

Gród Podegrodzie – AKS Ujanowice 3:0 (1:0)
1:0 Zgrzeblak 15 (karny), 2:0 Szabla 53, 3:0 Ciągło 72
Sędziował: Waldemar Dybiec (Nowy Sącz)
Żółte kartki: Zgrzeblak, Szabla.

Gród: Tomasik – Słaby (86 Kostrzewa), Czernecki, Jarosz, Ciągło, Mordarski (65 Jodłowski), Zgrzeblak (61 Woźniak), Knurowski, Konstanty, Szabla, Plata.
AKS: Gwiżdż – Pławecki, S. Oleksy (46 Grzegorzek), P. Oleksy, Pasionek, Kmiecik, Stach, Bukowiec, Orzeł (79 Bania), Jaśkiewicz, Kiławiec.
Znacznie lepiej mecz rozpoczęli gospodarze, którzy zaatakowali rywali z dużą energią. W ataku prym wiódł Zgrzeblak, który już w 5 minucie miał szanse na gola, ale nie trafił czysto w piłkę. Po kwadransie było już 1:0, kiedy właśnie wbiegający dynamicznie w pole karne Zgrzeblak został sfaulowany. Poszkodowany sam wykonał jedenastkę. Kolejne gole padły dopiero po przerwie. W 53 minucie wykorzystał Szabla wykorzystał błąd bramkarza AKS i było 2:0. Wynik meczu ustalił Ciągło, który będąc sam na sam z Gwiżdżem nie dał mu szans na obronę.