Pewne zwycięstwo Barciczanki

Nie było niespodzianki w Barcicach. Zespół znad Popradu pewnie pokonał rywali z Borzęcina.

Barciczanka Barcice – Sokół Borzęcin 3:1 (2:0)
1:0 Pastuszak 25, 2:0 Krupa 35, 3:0 Brdej 70, 3-1 Obłąk 79
Żółte kartki: Maślanka, T. Zawiślan, A. Zawiślan – Policht, Mularz, Mika, Obłąk.
Barciczanka: Szewczyk: Garwol, Krupa, Majchrowski, Maślanka, Pastuszak, Szczepanik, Sztenowicz (50 A. Zawiślan), Tarasek, Tokarczyk (25 Brdej), T. Zawiślan.
Sokół: B. Obłąk: Bury (86 Kłos), Knap, Kostecki, Mika, Moneta (46 Kwaśniak), Mularz (73 Sasak), Plicht, Świątek, Wawryka, Zabiegała (67 M. Obłąk).
Od pierwszych minut spotkania przewagę mieli gospodarze, ale długo nie potrafili tego podkreślić golem. Dopiero w 25 minucie Pastuszak ładnym, technicznym strzałem z 25 metrów pokonał bramkarza rywali, choć piłka odbiła się jeszcze od obrońcy rywali myląc zawodnika Sokoła. Kiedy w 35 minucie Krupa podwyższył wynik było wiadomo, że gospodarze nie dadzą sobie wydrzeć wygranej. Po zmianie stron rywale próbowali strzelić kontaktowego gola, ale to Barciczanka podwyższyła wynik na 3:0 i mogła grać spokojnie. Zwolnienie tempa gry przez gospodarzy wykorzystali goście, ale na więcej już im piłkarze znad Popradu nie pozwolili.