Pewne zwycięstwo rezerw Sandecji

Od wygranej zespół rezerw Sandecji rozpoczął rundę wiosenną w IV lidze. Dzięki kompletowi punktów drużyna znad Kamienicy awansowała w tabeli.

Sandecja II Nowy Sącz – Wolania Wola Rzędzińska 3-2 (3-0)
1:0 Wiktor Nowak 5, 2:0 Konrad Brdej 22, 3:0 Adrian Basta 44, 3:1 Adrian Chłoń 59, 3:2 Szymon Adamski 90
Żółte kartki: Hubert Maślanka – Patryk Mróz.
Sandecja II: Łukasz Radliński – Adrian Basta, Jonatan Straus, Paweł Jarzębak, Kacper Smoleń (90+1 Daniel Kopeć) – Dawid Potoniec, Michał Gałecki, Konrad Brdej (60 Maciej Nowak), Hubert Maślanka (81 Patryk Grądziel), Bartłomiej Dudzic – Wiktor Nowak.
Wolania: Michał Boruch – Dominik Cabała, Piotr Szosta, Patryk Mróz, Szymon Adamski – Karol Janiec, Damian Chudyba, Mateusz Michoń, Wojciech Szkotak, Adrian Chłoń – Artur Nowak.

Zespół Sandecji II wzmocniony kilkoma zawodnikami z pierwszego składu był faworytem spotkania. Biało Czarni od pierwszych minut osiągnęli przewagę, a efektem tego był gol zdobyty przez Wiktora Nowaka już w 5 minucie, który wykorzystał podanie od Brdeja. Duże zagrożenie dla rywali stanowił Bartłomiej Dudzic, który dobrze rozgrywał, ale też strzelał. W 22 minucie gospodarze podwyższyli wynik meczu. Podanie od Jonatana Strausa wykorzystał Brdej. Od tego momentu zespół Roberta Kubieli zdecydowanie przeważał na boisku w Zawadzie. Okazje do kolejnych goli miał Nowak i Smoleń, ale brakowało precyzji. Tuż przed końcem pierwszej połowy znakomitą akcją popisał się Basta, który ładnym strzałem pokonał bramkarza rywali.
Po zmianie stron Sandecja dalej atakowała, ale niewiele z tego wynikało. Im dłużej trwał mecz tym więcej było nonszalancji, niecelnych podań, co wykorzystali rywale zdobywając dwa gole po błędach obrony. Mecz zakończył się po niewykorzystanym przez Nowaka rzucie karnym podyktowanym za faul na Dudzicu.