Piłka ręczna – ekstraklas kobiet. Czwarte zwycięstwo sądeczanek z rzędu

Zespół Olimpia/Beskid Nowy Sącz grający w grupie słabszej ekstraklasy odniósł czwarte zwycięstwo z rzędu. Mimo, że sądeczanki, które mają pewne utrzymanie w ekstraklasie, nie odpuszczają żadnego spotkania i tylko należy żałować, że nasza drużyna nie grała tak skutecznie w fazie zasadniczej.

KPR Ruch Chorzów – Olimpia/Beskid 20:22 (9:14)
KPR Ruch: Benducka 5, Płomińska 5, Tracz 3, Krzymińska 2, Stokowiec 2, M. Drażyk 1, Rodak 1, Żakowska 1.
Olimpia/Beskid – Stelmach 8, Nocuń 4, Smbatian 4, Lesik 3, Leśniak 2, Stokłosa 1.
Spotkanie było bardzo zacięte bowiem drużyna z Chorzowa wciąż nie ma pewnego miejsca w ekstraklasie i walczy o każdy punkt. Sądeczanki od pierwszego gwizdka sędziego przeważały prowadząc do przerwy 14-9. Po zmianie stron rzuciły się do odrabiania strat i w 43 minucie doprowadzając do remisu 17:17. Tuż przed końcem spotkania było kolejne wyrównanie 20:20. Kolejne dwa trafienia zaliczyły sądeczanki Stelmach i Stokłosa pokonując KPR.