Poprad Rytro gromi rywala

Tego nie spodziewał się nikt. Zespół Popradu Rytro w inaugurującym spotkaniu V ligi rozgromił Sokoła Słopnice.

Poprad Rytro – Sokół Słopnice 7:3 (4:1)
1:0 Poczkajski 13, 2:0 Poczkajski 23, 3:0 Poczkajski 25, 4:0 Duda 37, 4:1 Śliwa 45, 5:1 Poczkajski 48, 5:2 Nowak 60, 5:3 S. Porębski 65, 6:3 Dziedzina 84, 7:3 Dziedzina 90+4
Sędziował: Tomasz Jabłoński (Nowy Targ)
Żółte kartki: Ciężobka, Duda, Pawlik – P. Nowak, Matras
Poprad: Zwoliński – Buk, Pawlik, Różański (75 Janikowski), Lizoń, Duda (85 Kołbon), S. Dziedzina, Sekuła (70 Janczura), K. Dziedzina, Poczkajski, Ciężobka (70 Janczarzyk).
Sokół: Potaczek: Dariusz Porębski(56 Opyd), Damina Porębski, Franczak, Więcek (80 Leśniak), Matras (43 Tomera), lach (71 Postrożny), S. Porębski, Nowak, Grucek, Śliwa (56 (Pach)
Zespół z Rytra rozpoczął spotkanie jak marzenie. Znakomicie dysponowany strzelecko Poczkajski w ciągu 12 minut zdobył trzy gole, dając gospodarzom prowadzenie 3:0. Kiedy Duda dodał czwartego gola było wiadomo, że rywale już się nie podniosą. Wysokie prowadzenie spowodowało, że gospodarze nieco zwolnili tempo gry. Wykorzystali to piłkarze ze Słopnic strzelając tuż przed przerwą gola. Po przerwie nonszalancja Popradu była zbyt duża i Sokół doprowadził do stanu 3:5. Trzeci gol dla rywali obudził gospodarzy, którzy znów zagrali skutecznie wygrywając wysoko 7:3.