Puchar Polski. Rezerwy Sandecji gromią Gród

Nie było żadnej niespodzianki w PP na szczeblu OPZN Nowy Sącz. Rezerwy Sandecji rozgromiły Gród 7:2. Kolejny raz skutecznością popisał się Michał Szeliga, który puka do bram pierwszego zespołu.

Sandecja II Nowy Sącz – Gród Podegrodzie 7:2 (4:0)
Bramki: Szeliga 3, Nowak, Więcławek, Maślanka – Zieliński, Konstanty
Sędziował: Jerzy Cetnarowski.
Sandecja II: Grzegorczyk: M. Nowak, Najduch, Wawruszczak, M. Szeliga, D. Potoniec, Więcławek, Błaszczyk (60 Szewczyk), Smoleń (46 Ryś), Maślanka, Witek –
Gród: Drąg: Knurowski, Zygmunt, Kurowski, Mordarski, Skrzymowski, Zieliński, Ciągło, Konstanty, Olszak.
Już początek spotkania pokazał, że zespół gości nie może na ic liczyć. Szybkie akcje kończyły się golami i do przerwy Sandecja prowadziła 4:0. Po zmianie stron rywale ruszyli do ataków, co dało im pierwsze tarfienie, którego autorem był Zieliński, a chwilę później karnego na gola zamienił Konstanty i zrobiło się 2:4 dla Sandecji. Wystarczyło jednak pięc minut i już było 5:2 dla gospodarzy. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną biało czarnych 7:2.