Rezerwy gromią górali

Nie było niespodzianki w Nowym Sączu. Rezerwy Sandecji rozgromiły Watrę. Warto podkreślić fakt, że swoją 100, 101 i 102 bramkę w barwach biało czarnych zdobył Wiktor Nowak – gratulacje.

Sandecja II Nowy Sącz – Watra Białka Tatrzańska 6:0 (2:0)
1:0 Brzyski 31, 2:0 Korzym 32, 3:0 W. Nowak 53, 4:0 Maślanka 55, 5:0 W. Nowak 71, 6:0 W. Nowak 89
Żółta kartka: M. Nowak.
Sandecja II; Radliński – Kubań, Straus, Gęsior, Gałecki, Smoleń, Brzyski (60 Potoniec), Korzym (60 Jarzębak), Maślanka (64 M. Nowak), Kasprzak, Piszczek.
Watra: Majerczyk: Rokicki, Dziubas, Misiura, Leśniak (82 Rabiański), Kostrzewa, Gąsiorek, Kosturko, Łojek, Kuchta, Kołbon (78 Chochołek).
Wzmocniony kilkoma ekstraklasowymi zawodnikami zespół rezrw Sandecji nie dał szans rywalom. Najbardziej wyrównana była pierwsza. Watra do 30 minuty starała się atakować, ale kiedy w ciągu kilkudziesięciu sekund Brzyski i Korzym zdobyli gole, powietrze z rywali nieco zeszło. Po przerwie w drużynie gospodarzy doszło do kilku zmian. Na boisku pojawił się Wiktor Nowak, który niemal w każdym meczu zdobywa gole. Już w 53 minucie wpisał się na listę strzelców i był to jego 100 gol w barwach Sandecji, od juniorów młodszych do dzisiaj, czyli w ciągu 3 lat. Kiedy chwilę później Maślanka podwyższył wynik na 4:0 tempo meczu spadło, a Sandecja osiągnęła dużą przewagę. Efektem tego były kolejne gole Wiktora Nowaka.
Na zdjęciu: 100 gol Wiktora Nowaka dla Sandecji