Rezerwy Sandecji gromią rywali

Drugi zespół znad Kamienicy kolejny raz wysoko ograł, a właściwie rozgromił rywali z Zalesia. Rezerwy Sandecji prowadzą w Lidze Okręgowej i są na prostej drodze do awansu.

Sandecja II Nowy Sącz – Zalesianka Zalesie 8:0 (4:0)
Żółte kartki: Ryz.
1:0 Zawiślan 11, 2:0 Jancarzyk 16, 3:0 Zawiślan 17, 4:0 Jancarzyk 44, 5:0 Zawiślan 49, 6:0 Smoleń 54, 7:0 Nowak 73, 8:0 Krupa 84
Sandecja II: Grzegorczyk: Brudziński, Dyląg (55 Krupa), Jancarzyk, W. Nowak (80 Kozdra), Potoniec, Śliwa (55 Szewczyk), Smoleń, Szeliga, Wawruszczak (70 Podobiński), Zawiślan.
Zalesianka: Ryz: Augustyn, Franczyk, P. Gancarczyk (80 Mąka), Gromala (70 R. Gancarczyk), Grucel (46 Hajduk), Leśniak, Opoka, Sukiennik, A. Ubik, R. Ubik.
Spotkanie było bez historii. Od pierwszych minut rywalizacji piłkarze rezerw Sandecji osiągnęli dużą przewagę i po 17 minutach gry było już 3:0 dla gospodarzy. Na bramkę rywali sunął atak za atakiem, a młodzi piłkarze klubu znad Kamienicy pokazali, że potrafią grać z seniorami, aplikując im aż 8 goli. Tym razem gwiazdą biało czarnych był Zawiślan, który zdobył trzy z nich.