Rezerwy Sandecji wygrywają

Drugi zespół Sandecji wygrał kolejny mecz, a dzięki pokonaniu tarnowian, biało czarni utrzymują ścisły kontakt z liderem IV ligi Wschód Limanovią z szansami na baraże o III ligę.

Sandecja II Nowy Sącz – Tarnovia Tarnów 3-1 (2-0)
1:0 Jonatan Straus 28, 2:0 Wiktor Nowak 42, 3:0 Michał Gałecki 53, 3:1 Mateusz Baruch 85
Sędziował: Paweł Bagan (Kraków).
Żółte kartki: Jakub Grič, Bartosz Kozak, Patryk Szarek – Mateusz Baruch.

Sandecja II: Dawid Pietrzkiewicz – Adrian Basta, Jonatan Straus, Paweł Jarzębak, Maciej Nowak – Dawid Potoniec, Michał Gałecki, Jakub Grić, Hubert Maślanka (83 Patryk Szarek), Daniel Kopeć (65 Bartosz Kozak) – Wiktor Nowak.

Tarnovia: Szymon Leśniak – Łukasz Noga (79 Mateusz Sutkowski), Mateusz Baruch, Tomasz Mikoś (68 Wojciech Gucwa), Piotr Nowak – Wojciech Kuboń, Rafał Osioł, Mateusz Prokop, Kamil Wilk – Patryk Dydyk, Patryk Klich (68 Bartłomiej Wojcieszek).
Faworytem spotkania była Sandecja II, która szybko osiągnęła przewagę. Już w 2 minucie szansę na gola miał Maślanka, ale nie trafił w światło bramki. Chwilę później gola mogli zdobyć Kopeć i Wiktor Nowak. Mimo widocznej przewagi wynik bezbramkowy utrzymywał się do 28 minuty, kiedy Straus popisał się celnym strzałem, z rzutu wolnego. Kilka chwil później Gałecki dograł piłkę do Wiktora Nowaka, który znalazł się sam na sam z bramkarzem Tarnovii, ale dał się ograć rywalowi. Jednak w 38 minucie błędu już nie popełnił i strzelił drugiego gola dla rezerw Sandecji.
Po zmianie stron Sandecja nadal atakowała, ale brakowało nieco precyzji. Jednak w 53 minucie Gałecki podwyższył wynik na 3:0. Tarnowianie też mieli swoje okazje, ale dopiero pod koniec meczu rywale zdobyli honorowego gola.