Nie udało się Sokołowi zdobyć choćby punktu. Doświadczony w grze, w okręgówce, Gród Podegrodzie był nie tylko lepszy sportowo, ale przede wszystkim skuteczniejszy.

Sokół Stary Sącz – Gród Podegrodzie 1:4 (0:2)
0:1 Plata 3, 0:2 Szabla 37, 0:3 Znamirowski 46, 1:3 Kozłowski 56, 1:4 Plata 82

Sędziował: Krzysztof Majewski (Nowy Targ)
Żółte kartki: Wojtas, Wójcik – Plata, Kostrzewa.
Sokół: Pająk – Głębocki, Haza, Ćwik (31 Bednarczyk), Przemysław Marduła, Stępka (72 Kamiński), Wojtas, Wójcik (82 Paweł Marduła), Kozłowski, Gardoń (75 Lizoń), Witowski (87 Szczepaniak).

Gród: Rejentowicz – Knurowski, Jarosz, B. Zgrzeblak, s Zgrzeblak, Szabla, Konstanty (81 Kostrzewa), Wąsowicz, Plata, Gruca (58 Czernecki), Znamirowski.

Mecz rozpoczął się dla gospodarzy najgorzej jak mógł. W 3 minucie Plata zdobył gola bezpośrednio z rzutu rożnego. Mocno podkręcona piłka wpadła do siatki Sokoła obok interweniujących obrońców. Gospodarze chcieli szybko odrobić straty, ale popełniali zbyt wiele błędów. Mnożyły się niecelne podania, a szybkich akcji było jak na lekarstwo. Gród potrafił wykorzystać tę niemoc starosądeczan i w 37 minucie Szabla zdobył kolejnego gola. Po zmianie stron, jeszcze się na dobre mecz nie rozpoczął a już było 3:0 dla Grodu, po strzale Znamirowskiego. Gospodarze osłodzili sobie nieco gorycz porażki po akcji Kozłowskiego, a wynik meczu ustalił Plata.