Zespół juniorów SKPS Dunajec nie dał szans drużynie Sparty Kraków. W hali MOSiR przy ul. Na Rurach młodzi sądeczanie pokazali duże umiejętności i skuteczność.

SKPS Dunajec Nowy Sącz – Sparta Kraków 3:1 (20:25, 25:18, 25:20. 25:21)
Sędziowali: Mirosław Haczek i Remigiusz Jarończyk.

SKPS: Iszczuk, Górowski, Jacek, Olszewski, Ruchała, Piwowar, Bendarek – libero, Broźek – libero oraz Rynduch, Waligóra, Pierzchała.
Sparta: Brach, Pierko, Poręba, Klimek, Gruca, Badowski, Borówka – libero oraz Wójcik, Krawczyk, Szymczyk.
Mecz rozpoczął się dość niespodziewanie dla gospodarzy. Rywale zaskoczyli sądeczan mocną zagrywką oraz skutecznymi atakami ze środka. W grze zespołu SKPS brakowało szybkości i dokładności w grze co skończyło się porażką. Drugi set wyglądał już zupełnie inaczej. Podopieczni Łukasza Mężyka zagrali szybciej. Znacznie lepiej serwowali co przełożyło się na skuteczną grę w obronie i skuteczne kontry. Warto podkreślić bardzo dobrą grę libero Dunajca Bednarka, który podbijał wiele piłek. Dzięki lepszej grze SKPS prowadził już 20:13 utrzymując przewagę do końca seta. Kolejne części meczu wyglądały podobnie, a sądeczanie mogli się cieszyć ze zwycięstwa.
– Oba zespoły zagrały przyzwoicie – mówi trener SKPS Dunajec Łukasz Mężyk. – Tak jak rywale jesteśmy po ciężkim obozie sportowym w Piwnicznej. Podczas meczu widać było sporą ociężałość. Brakowało szybkości i dynamik. To ma wrócić w najbliższym czasie. Liczę, że podczas wojewódzkich finałów w Krakowie, gdzie już awansowaliśmy, nasza forma będzie wysoka.