Sądeczanka Mistrzynią Polski!

Opublikowany przez

W zakończonej w Ostrowcu Świętokrzyskim Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w boksie Mistrzynią Polski Kadetek na 2019 rok została Gabriela Migda kat. 48 kg.

– To duży sukces, a trzeba dodać, że brązowe krążki przypadły w udziale Emilii Dadaś kat. 50kg i Amelii Rachwalik 63 kg. – informuje trener UKS Evan Nowy Sącz Krzysztof Bulanda. – Walki dziewczyn były twarde i przewalczone na pełnym dystansie. To powoduje, że nie ma większych powodów do zmartwień trener nie ma, zwłaszcza Emilia notuje największy progres z całej „trójki” naszych pięściarek. Gratulacje dla rodziców naszych medalistek, to dzięki Waszej determinacji i odpowiedniemu nastawieniu „pociech” mogą one rozwijać swe sportowe pasje uwieńczone medalami Mistrzostw Polski.
Medale były możliwe dzięki sponsorom.
– Głębokie ukłony należą się naszym mecenasom sportu, którzy regularnie wspierają nasze sportowe pasje, a należą do nich: SP Muszynianka,SP Piwniczanka, Sądeckie Wodociągi, SP Poprad oraz Mirosław Dominik, Tomasz Jaskot i Michał Jasnosz. – dodał Krzysztof Bulanda.