Sądeczanki utopiły Wisłę

Zespół kadetek B (U-15) rozpoczął ligowe rozgrywki pokonując Wisłę Kraków, a to zawsze jest trudny rywal.

UKS Żak Nowy Sącz – Wisła Can Pack Kraków 41:38 (14:13, 5:9, 9:12, 13:4)
UKS Żak: Laura Koral 17, Justyna Pomietło 10, Sonia Skoczeń 7, Julia Jurkowska 3, Oliwia Laciuga 2, Emilia Pawlik 2, Karolina Waśko, Olga Faron, Kinga Nowaczyk, Martyna Sekuła, Julia Nowak, Julia Baczyńska.
Wisła: Karolina Górka 9, Julia Szymkowicz 7, Klaudia Góral6, Julia Kowalska 5, Aleksandra Kosińska 5, Kinga Bursa 2, Patrycja Wlazło 2, Martyna Gajda 2.
Początek meczu był bardzo dynamiczny, ale też dość nerwowy w wykonaniu sądeczanek. Wiele ataków kończyło się niecelnymi rzutami co dało prowadzenie Wiśle. Do przerwy krakowianki prowadziły nieznacznie 19:22. Również trzecia kwarta nie przyniosła przełamania. Dopiero ostatnia część spotkania przyniosła odmianę. Szybkie ataki i co ważne celne rzuty. Wysoko wygrana kwarta dała zwycięstwo w całym meczu.