Sokół mistrzem A klasy

Bardzo efektownie zespół KS Sokół Stary Sącz zakończył sezon w A klasie awansując do nowosądeckiej okręgówki.

Amator Paszyn Sokół Stary Sącz 0:6 (0:2)
0:1 Kożuch 12, 0:2 Owsianka 22, 0:3 Bednarczyk 53, 0:4 Bednarczyk 57, 0:5 Ćwik 77, 0:6 Kożuch 88.
Sędziował: Artur Smoleń.
Amator Zwolenik – Miczołęk Orlecki, Wojciechowski, Uroda, Sikorski (46 Cisowski), Michalik, Gardoń, Janik, Mika, Wojciechowski.
Sokół: Kozłowski – Marduła, Kożuch, Stępka (70 Gryźlak), Owsianka, Ćwik, Bednarczyk, Wójcik, Kołodziej (20 Witowski), Wojtas, Rusin.
Faworyt meczu był tylko jeden – Sokół. Mimo, że gospodarzem spotkania był Amator, to spotkanie odbyło się w Starym Sączu. Od początku na boisku przeważali piłkarze Sokoła. Szybkie akcje kończone strzałami już w 12 minucie dały pierwszego gola. Kiedy w 22 minucie Owsianka podwyższył wynik było wiadomo, że spotkanie będzie obfitować w celne trafienia. Po przerwie worek z golami się rozwiązał i Sokół z przytupem zakończył sezon w A klasie.
Po zakończeniu meczu przedstawiciele OZPN Nowy Sącz Antoni ogórek oraz Bogusław Klimek wręczyli wspaniały puchar za awans.
– Od początku rozegrywek Sokół dominował w naszej A klasie – mówił Antoni Ogórek. – Zresztą wystarczy popatrzeć na tabelę. Starosądeczanie zdobyło 80 punktów. Byli po prostu najlepsi. Ściskamy kciuki za równie dobrą grę w okręgówce.