Sokoły znów latają wysoko

Nie ma mocnych na Sokoła. Zespół z miasta Św. Kingi wygrał kolejny mecz utrzymując wysoką przewagę punktową nad rywalami.

Sokół Stary Sącz – LKS Ubiad 4:1 (3:0)
1:0 Kołodziej 11, 2:0 Bednarczyk 20, 3:0 Ćwik 33, 3:1 Sromek 56, 4:1 Bednarczyk 74
Sędziował: Jakub Szewczyk (Nowy Sącz)
Żółte kartki: Głębocki – Nowak.
Sokół: Kozłowski, Rusin, Głębocki ( żółta kartka), Kożuch, Wojtas P. Stępka, Marduła (83 Dobrowolski), Ćwik, Wójcik (75 Ł. Wojtas), Kołodziej, Bednarczyk (79 Łacniak).
LKS: M. Bajdel: Migacz, K. Bajdel, J. Baran, R. baran, Michalik, Bogdanowicz, Nowak, Święs, Sromek, Zieliński.
Faworytem spotkania byli gospodarze, którzy są liderem nowosądeckiej A klasy. W pierwszej połowie piłkarze Sokoła szybko osiągnęli wysoką przewagę, a efektem tego były trzy gole. Już w 11 minucie było 1:0. Akcję zespołu wykończył Kołodziejczyk, posyłając piłkę z najbliższej odległości do siatki rywali. Sokół przyśpieszył grę i Bednarczyk mocnym strzałem pokonał bramkarza Ubiadu. Kiedy Ćwik strzelił na 3:0 było wiadomo, że nic złego gospodarzom się nie może stać. Po zmianie stron gospodarze zwolnili tempo gry. Wykorzystali to rywale, którzy zdobyli honorowego gola. Wynik meczu na kwadrans przed końcem rywalizacji ustalił Bednarczyk.