Strzelanina na początek rozgrywek

Takiego wyniku i takiej gry w Biegonicach, przemysłowej dzielnicy Nowego Sącza, nikt się nie spodziewał. Tymczasem gospodarze urządzili sobie ostry trening strzelecki gromiąc Orłów z Ptaszkowej.

Biegoniczanka II Nowy Sącz – Orzeł Ptaszkowa 10:1 (6:1)
1:0 Burek 3, 2:0 Tokarski 4, 2:1 Michał Michalik 13, 3:1 J. Dziaduła 36, 4:1 Burek 38, 5:1 Mirga 38, 6:1 Mirga 44, 7:1 Burek 75, 8:1 Burek 80, 9:1 Dziaduła 83, Burek 85
Biegoniczanka II: Lisowski: Ciesielski, Marczyk, Burek, Łukaszczyk, Tokarski, G. Dziaduła,, Tymczyszyn, Mirga, Ormiański.
Orzeł: Krok – Kasprzyk, Janusz, Janus,Górski, Dziedziak, Pałubiak, Mól, Marian Michalik, Michał Michalik, K. Michalik.
Już początek meczu pokazał, że gospodarze nasatweinie bardzo bojowo będą górą. Po 3 minutach i strzale Burka było 1:0. Jeszcze goście dobrze nie wznowili gry, a już zrobiło się 2:0. Taka sytuacja spowodowała, że młody zespół z Ptaszkowej zaatakował śmielej, co przyniosło im kontaktowego gola. Na niewiele to się zdało, bowiem od tego momentu piłkarze z Biegonic praktycznie nie opuszczali połowy rywali kończąc pierwszą cześć meczu wynikiem 6:1. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. Tempo meczu nieco spadło, ale i tak Burek, zdobywca 5 goli wraz z kolegami dołożyli jeszcze 4 celne trafienia gromiąc Orły z Ptaszkowej 10:1.