Sukces zawodników Fight House

Opublikowany przez

W Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w kickboxingu, w formule K-1. Zawodnicy klubu Fight Hause Nowy Sącz wywalczyli trzy medale.

Klub Fight House Nowy Sącz reprezentowała zawodników: Arkadiusz Rolka, Tomasz Brotoń, Bartek Wójcik i Daniel Majka. Po wygranych walkach eliminacyjnych podopieczni trenera Rafała Dudka, dwaj ostatni, przegrali na punkty w kolejnych i odpadli w półfinale, tym samym zdobyli brązowy medal.
Kolejny zawodnik z Nowego Sącza Tomasz Brotoń nie zmieścił się w wymaganym limicie wagowym przed półfinałem. Odpadł z rywalizacji i pozostał z „brązem” po pięknej wygranej pierwszego dnia. Natomiast Arkadiusz Rolka odpadł po świetnej walce eliminacyjnej i pozostał bez medalu.
– Cieszy nas, że walki które toczymy są dobre emocjonujące – opowiada trener Rafał Dudek – Zabrakło niestety trochę szczęścia, bo nasi zawodnicy minimalnie przegrali na punkty z mistrzami kraju. Wyciągamy wnioski i trenujemy dalej. Za miesiąc w Legnicy czeka nas kolejny turniej, w którym weźmie udział jeszcze więcej zawodników, którzy z różnych względów (kontuzje, sprawy prywatne) nie mogli walczyć w turnieju K 1. Cieszy, że czwórka naszych zawodników zdobyła trzy medale w najbardziej prestiżowej formule kickboxingu! Dziękujemy wszystkim za wsparcie wyjazdu na mistrzostwa, w tym firmie Fonmix za regularne wsparcie klubu i miastu Nowy Sącz, które godnie reprezentujemy na ringach Polski i Świata. Oczywiście dziękujemy wszystkim kibicom, sympatykom naszego klubu którzy trzymają za nas kciuki i zawsze możemy liczyć na ich dobre słowo i doping.