Zważyli zawodników przed galą kickboxingu

Opublikowany przez

W sali reprezentacyjnej sądeckiego Ratusza odbyła się ceremonia ważenie zawodników przed Galą DSF Kickboxing Challenge 10. Imprezie patronuje prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak.

W piątek halą MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej zawładną zawodnicy sztuk walki od MMA, K-1, po Muay Thai i Kickboxing. Warto podkreślić fakt, że tak wielu znakomitych zawodniczek i zawodników, jak w przypadku DSF Kickboxing Challenge 10, nie miała jeszcze żadna Gala Kickboxingu organizowana w Polsce.
Poza trzema walkami o mistrzowskie pasy kibice w Nowym Sączu zobaczą mecz międzypaństwowy Polska-Ukraina, a z pewnością gwarancją emocji będą pojedynki sądeckich sportowców.

Podczas ceremonii ważenia obecni byli zawodnicy, gwiazdy federacji Białorusi, Ukrainy, które w Nowym Sączu podpisali umowę o współpracy z DSF Challenge 10 oraz Polski.
W walce wieczoru pochodzący z Nowego Sącza Rafał Dudek zmierzy się z byłym mistrzem Świata oraz Europy w boksie Rafałem Jackiewiczem. Walka odbędzie się w formule K-1 w kategorii do 71 kg. Smaczku tej rywalizacji dodaje fakt, że Dudek 14 lipca stoczy pierwszy dla najlepszej organizacji na świecie – Glory FC pojedynek w legendarnej, amerykańskiej hali Madison Square Garden. Kibice zobaczą zawodowego mistrza Świata WAKO PRO Michała Turyńskiego oraz wielokrotnego czempiona, Białorusina Petra Romankiewicza. Po długiej przerwie do obrony tytułów staną utytułowana Dorota Godzina oraz Łukasz Wichowski (Full-Contact). Wystąpią także: znany warszawski raper i kickboxer Jurek „Juras” Wroński, znakomity reprezentant Muay Thai Bartosz Batra, Białorusin Yuri Żukowski, itd…

Transmisja hitowej gali DSF Kickboxing Challenge 10 już w piątek. Pierwsze walki do obejrzenia od godziny 18:00 na platformie http://www.beegoz.pl/dsfkch/stream (cena wynosi jedynie 5 PLN). O 20:30 przenosimy się na antenę Canal+ Sport. Studio na żywo rozpocznie się o godzinie 17:00 na naszym oficjalnym Facebooku.
Pierwsza część karty walk (m.in. pojedynek mistrzowski Wichowski-Przypis oraz występ „Jurasa” Wrońskiego) będzie dostępna w tanim systemie PPV. Druga część (m.in. Polska-Ukraina, dwie walki mistrzowskie oraz główne atrakcje wieczoru) – za darmo na Canal+ Sport.
Bilety na galę w Nowym Sączu do nabycia na  www.tiketto.pl i www.dsfchallenge.com, w klubie Fight House Nowy Sącz, u zawodników oraz w MOSiR Nowy Sącz.