Zwycięstwo rezerw Sandecji

Drugi zespół Sandecji wygrał wysoko kolejny mecz. Cieszy zwycięstwo i 4 strzelone gole. Komplet punktów został w Nowym Sączu co dało awans w tabeli i znaczenie lepszą atmosferę w zespole.

Sandecja II Nowy Sącz – Glinik Gorlice 4:2 (3:1)
0:1 Grela 13, 1:1 W. Nowak 26 (karny), 2:1 Smoleń 35, 3:1 Smoleń 38, 4:1 Jarzębak 83, 4:2 Serafin 90
Żółte kartki: W. Nowak, Gniecki – Grela, Żmigrodzki.
Sandecja II: Radliński – Straus (46 Ruchała), Gniecki, Jarzębak, Gęsior (85 Śliwa), Gałecki (65 Kozak), Zawiślan, Smoleń, W. Nowak, Cempa (75 M. Nowak), Brdej (D. Potoniec).
Glinik: Harwat – Gogola, Żmigrodzki, Marynowski (85 Gumulak), Szary (46 Laskoś), Serafin, Rąpała, Kukla (85 Lichwała), Gadzina (80 Walczyk), Grela, Baran (90 Figura).
Sądecki zespół nie był faworytem spotkania, ale to nie przeszkadzało w ograniu gorliczan. Sam mecz rozpoczął się od prowadzenia goście, ale po kwadransie gry inicjatywę przejęli gospodarze znad Kamienicy. Pod bramką rywali było coraz bardziej gorąco, aż wreszcie za faul w polu karnym sędzia pokazał rzut karany, a niezawodny Wiktor Nowak dał remis. Było to jego 98 trafienie w barwach Sandecji. Im dłużej trwało spotkanie tym przewagą Sandecji II rosła. W 35 minucie dał znać o sobie Smoleń, chwilę później znów trafił i gospodarze prowadzili 3:1. Po zmianie stron oraz w składzie zespołu Roberta Kubieli tempo gry nieco spadło. Glinik próbował odmienić losy meczu, ale obrona Sandecji spisywała się bardzo dobrze. Rywale dopiero w 90 minucie spotkania, tuż przed końcem zdołali zdobyć gola. Cenne zwycięstwo i równie cenne punkty zostały w Nowym Saczu.