Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

Prezydent podpisał zarządzenie o dotacjach

Opublikowany przez

Po dość długim oczekiwaniu, wielu dyskusjach w gronie radnych, Komisji Sportu określono wysokość dotacji w konkursie ofert, do którego przystąpiły kluby i stowarzyszenia sportowe miasta, prezydent Ryszard Nowak podpisał stosowne zarządzenie.
Czytaj dalej

KSP, czyli sport, komputery, taniec

Opublikowany przez

Katolicka Szkoła Podstawowa w Nowym Sączu, to placówka, która ma już ponad 20 lat. Mimo krótkiej, jak nowosądeckie warunki tradycji może pochwalić się sporymi sukcesami sportowymi.
Czytaj dalej

Najpopularniejszy sportowiec Sądecczyzny!

Opublikowany przez

Już tylko godziny zostały do zakończenia głosowania w plebiscycie na „Najpopularniejszego sportowca Sądecczyzny”, czyli do 27 stycznia, do północy.
Czytaj dalej

Najpopularniejszy sportowiec Sądecczyzny!

Opublikowany przez

Coraz bliżej do zakończenia głosowania w plebiscycie na „Najpopularniejszego sportowca Sądecczyzny”. Wasze głosy będą przyjmowane już tylko do 27 stycznia, do północy.

Spory walki
Kickboxing
Kamila Igielska
Zawodniczka UKS Gladiator, wychowanka trenera Amadeusza Kwiatkowskiego. Sporty walki trenuje od dwócyh lat. W swoim zawodniczym debiucie wywalczyła srebrny medal Mistrzostw Polski Kadetów Młodszych i Starszych w kickboxingu.
SMS pod nr 72480, o treści: TYP.SR.32

Głównym organizatorem plebiscytu jest Stowarzyszenie „Dla Miasta”.
Regulamin jest do wglądu w siedzibie Stowarzyszenia Dla Miasta przy ul. Wyrzyskiego 3, 33-00 Nowy Sącz, oraz na stronie fan page: www.facebook.com/StowaryszenieDlaMiasta
Kamila Igielska

Najpopularniejszy sportowiec Sądecczyzny!

Opublikowany przez

Do zakończenia głosowania w plebiscycie na „Najpopularniejszego sportowca Sądecczyzny” pozostało kilka dni, do 27 stycznia, do północy.
Czytaj dalej

Udane występy na Słowacji

Opublikowany przez

W Lucenecu na Słowacji odbył się turniej kickboxingu, w którym bardzo udanie startowali zawodnicy UKS Evan Nowy Sącz.

– Były to zawody z cyklu Słowackiej Ligi Kickboxingu. – informuje trener UKS Evan Nowy Sącz Krzysztof Bulanda. – Cieszę się, że pokazaliśmy z bardzo dobrej strony. Podwójnym triumfem w turnieju mogą sie poszczycić Marlena Stefańska kategorii 28 kg i Anna Baran 32 kg. Złote medale w formach light contact i kick light.
Srebro i brąz zdobyła podczas pierwszego startu w życiu Amelia Rachwalik startujaca w kat.+55 kg, a brązowy krążek zdobyła również Ewa Iwaniec startująca w kat.28 kg light contact.
Klub UKS Evan dziękuje za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu prezesowi Sadeckich Wodociągów Januszowi Adamkowi, Mirosławowi Dominikowi oraz firmie Muszynianka.
Fot: Arch. klubu

II Festiwal Sportów Miejskich

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu ma zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców miasta na „II Festiwal Sportów Miejskich” Czytaj dalej

Gladiator z medalami

Opublikowany przez

Tegoroczne Mistrzostwa Europy w kickboxingu, które zakończyły się w Macedonii były bardzo udane dla zawodników UKS Gladiator Binczarowa, którzy zdobyli srebrny i brązowy medal.
Czytaj dalej

Gala DSF, czyli wielkie show

Opublikowany przez

Tak jak przewidywano Gala DSF Challenge 10 w Nowym Sączu była wydarzeniem sportowym i towarzyskim. Kibice zgromadzeni w hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej przeżyli wielkie emocje. Czytaj dalej

Zważyli zawodników przed galą kickboxingu

Opublikowany przez

W sali reprezentacyjnej sądeckiego Ratusza odbyła się ceremonia ważenie zawodników przed Galą DSF Kickboxing Challenge 10. Imprezie patronuje prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak. Czytaj dalej