Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

II Festiwal Sportów Miejskich

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu ma zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców miasta na „II Festiwal Sportów Miejskich” Czytaj dalej

II Festiwal Sportów Miejskich – PRZENIESIONY

Ze względu na panującą pogodę zapowiadany II Festiwal Sportów Miejskich, zostaje przeniesiony, na 30 września.
Czytaj dalej

Podzielono pieniądze na sport

Opublikowany przez

Jest decyzja, na którą długo czekano we wszystkich klubach i stowarzyszeniach sportowych Nowego Sącza. Urząd miasta przedstawił listę, tych którzy otrzymają wsparcie miasta.
Czytaj dalej

Grzegorz Basta „Sportowcem Roku 2016”

Opublikowany przez

W sali konferencyjnej Hotelu Beskid w Nowym Sączu odbyła się Gala z okazji XIV Plebiscytu „Najpopularniejszy Sportowiec Sądecczyzny – 2016”.Największą ilość głosów otrzymał Grzegorz Basta, bokser z Gródka nad Dunajcem.
Czytaj dalej

Kickboxing. Dudek tym razem przegrał

Opublikowany przez

Sądecki zawodnik sztuk walki Rafał Dudek spotkał się w ringu z mistrzem Holandii Kevinem Hesslingiem. Polak po trzyrundowej walce przegrał, a zwycięstwo gospodarza wskazali sędziowie.

Czytaj dalej

Strzelectwo. „Srebrne muszkiety” dla sądeczanki

Opublikowany przez

Na strzelnicy LOK w Nowym Sączu przy ul. Tarnowskiej odbyły się tradycyjne zawody o „Srebrne muszkiety”. W kategorii dziewcząt zwyciężyli nowosądeczanie Izabela Gadzina i Karol Gozdecki.

Czytaj dalej

Sztuki walki-MMA. Pławecki z Krynicy do Chin!

Opublikowany przez

W hali MOSiR w Krynicy odbyła się gala sportów walki HFO2 Kunlun Eliminations zorganizowana przez „Halny” Fighting Organization z Nowego Sącza. Stoczono 15 walk w formułach K-1 i MMA.
Czytaj dalej

Taekwondo olimpijskie. Worek medali sądeczan

Opublikowany przez

Z V Otwartych Mistrzostw Gór Świętokrzyskich w Taekwondo Olimpijskim zawodnicy UKS Arcus Krynica przywieźli 4 złote, 5 srebrnych i 6 brązowych medali.
Czytaj dalej