Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

II Festiwal Sportów Miejskich

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu, ma zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców miasta na „II Festiwal Sportów Miejskich”. Który odbędzie się 23.09.2017 o godz: 11:00 Czytaj dalej

Podzielono pieniądze na sport

Opublikowany przez

Jest decyzja, na którą długo czekano we wszystkich klubach i stowarzyszeniach sportowych Nowego Sącza. Urząd miasta przedstawił listę, tych którzy otrzymają wsparcie miasta.
Czytaj dalej

Grzegorz Basta „Sportowcem Roku 2016”

Opublikowany przez

W sali konferencyjnej Hotelu Beskid w Nowym Sączu odbyła się Gala z okazji XIV Plebiscytu „Najpopularniejszy Sportowiec Sądecczyzny – 2016”.Największą ilość głosów otrzymał Grzegorz Basta, bokser z Gródka nad Dunajcem.
Czytaj dalej

Kickboxing. Dudek tym razem przegrał

Opublikowany przez

Sądecki zawodnik sztuk walki Rafał Dudek spotkał się w ringu z mistrzem Holandii Kevinem Hesslingiem. Polak po trzyrundowej walce przegrał, a zwycięstwo gospodarza wskazali sędziowie.

Czytaj dalej

Strzelectwo. „Srebrne muszkiety” dla sądeczanki

Opublikowany przez

Na strzelnicy LOK w Nowym Sączu przy ul. Tarnowskiej odbyły się tradycyjne zawody o „Srebrne muszkiety”. W kategorii dziewcząt zwyciężyli nowosądeczanie Izabela Gadzina i Karol Gozdecki.

Czytaj dalej

Sztuki walki-MMA. Pławecki z Krynicy do Chin!

Opublikowany przez

W hali MOSiR w Krynicy odbyła się gala sportów walki HFO2 Kunlun Eliminations zorganizowana przez „Halny” Fighting Organization z Nowego Sącza. Stoczono 15 walk w formułach K-1 i MMA.
Czytaj dalej

Taekwondo olimpijskie. Worek medali sądeczan

Opublikowany przez

Z V Otwartych Mistrzostw Gór Świętokrzyskich w Taekwondo Olimpijskim zawodnicy UKS Arcus Krynica przywieźli 4 złote, 5 srebrnych i 6 brązowych medali.
Czytaj dalej