Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

Boks. Twardowski powalczy w Wyszkowie

Opublikowany przez

Już w najbliższy piątek podczas na Gali Boksu Zawodowego „Friday Boxing Night” organizowanej przez grupę „Fight Events” Marcina Piwka do ringu wejdzie zawodnik z Nowego Sącza Krzysztof Twardowski.
Czytaj dalej

Prezydent podpisał zarządzenie o dotacjach

Opublikowany przez

Po dość długim oczekiwaniu, wielu dyskusjach w gronie radnych, Komisji Sportu określono wysokość dotacji w konkursie ofert, do którego przystąpiły kluby i stowarzyszenia sportowe miasta, prezydent Ryszard Nowak podpisał stosowne zarządzenie.
Czytaj dalej

KSP, czyli sport, komputery, taniec

Opublikowany przez

Katolicka Szkoła Podstawowa w Nowym Sączu, to placówka, która ma już ponad 20 lat. Mimo krótkiej, jak nowosądeckie warunki tradycji może pochwalić się sporymi sukcesami sportowymi.
Czytaj dalej

Kalendarz sportowy

Opublikowany przez

Początek weekendu rozpoczyna się od mocnego uderzenia i to dosłownie. Już w piątek Gala Boksu Zawodowego, podczas której wystąpią m.in Bociański, Twardowski, Gargula i Salabura. Zapraszamy do hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej.
Czytaj dalej

Sądeccy bokserzy w brązie

Opublikowany przez

Pięściarze UKS Evan Nowy Sącz wywalczyli dwa brązowe medale podczas turnieju Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Pułtusku – Natalia Dulian i Szymon Golonka.
Czytaj dalej

Kacper Salabura – mistrz boksu, piłkarz…

Opublikowany przez

Pisaliśmy niedawno o dużym sukcesie Kacpra Salabury, który wywalczył tytuł Mistrza Polski juniorów w boksie. Ale to nie jedyne jego sportowe pasje. Czytaj dalej

Kacper Salabura – Mistrzem Polski w boksie

Opublikowany przez

Zawodnik Golden Team Nowy Sącz Kacper Salabura został Mistrzem Polski juniorów boksie, w kategorii 64 kg. Turniej odbył się w Nowej Dębie. Czytaj dalej

Kalendarz sportowy – halowy

Opublikowany przez

Miłośników piłki ręcznej czekają spore emocje, bowiem Olimpia Beskid rozpoczyna batalię o utrzymanie w ekstraklasie i to na wyjeździe w Kobierzycach. By myśleć o pozostaniu, trzeba wygrać ten mecz, potem następny, następny i następny.
Czytaj dalej

Sądeczanie boksowali na Śląsku

Opublikowany przez

W Rybniku odbył się turnie bokserski o Puchar Dyrektora MOSiR. Udział w zawodach wzięli sportowcy UKS Evan Nowy Sącz.
Czytaj dalej

Boks. Jaw Trans Boxing Night

Opublikowany przez

W hali sportowej ZSSam. przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu odbyła się Gala Boksu Zawodowego „Jaw Trans Boxing Night”. Bardzo dobrze spisali się sądeccy pięściarze, którzy wygrali swoje walki.
Czytaj dalej