Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

Podziękowali karatekom

Opublikowany przez

Z dwoma brązowymi medalami wrócili z Pucharu Świata w Tokio zawodnicy Nowosądeckiego Klubu Okinawa Karate, uprawiający styl Shorin Ryu.
Czytaj dalej

Podzielono pieniądze na sport

Opublikowany przez

Jest decyzja, na którą długo czekano we wszystkich klubach i stowarzyszeniach sportowych Nowego Sącza. Urząd miasta przedstawił listę, tych którzy otrzymają wsparcie miasta.
Czytaj dalej

Grzegorz Basta „Sportowcem Roku 2016”

Opublikowany przez

W sali konferencyjnej Hotelu Beskid w Nowym Sączu odbyła się Gala z okazji XIV Plebiscytu „Najpopularniejszy Sportowiec Sądecczyzny – 2016”.Największą ilość głosów otrzymał Grzegorz Basta, bokser z Gródka nad Dunajcem.
Czytaj dalej

Prezydent nagrodził sportowców

Opublikowany przez

W sali reprezentacyjnej sądeckiego Ratusza prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak spotkała się ze sportowcami, których nagrodził za osiągnięcia w 2015 roku.
Czytaj dalej

Sądeccy karatecy na podium

Opublikowany przez

Sądeccy zawodnicy klubu Karate Kyokushin wzięli udział w międzynarodowym turnieju o puchar prezydenta Sieradza. W zawodach uczestniczyło 251 zawodników z 36 klubów z całej Polski oraz reprezentacje z Rosji, Czech i Irlandii.
Czytaj dalej

Karate kyokushin. Sądeczanie po zgrupowaniu

Opublikowany przez

Jak co roku klub Karate Kyokushin Nowy Sącz zorganizował obóz sportowy, w którym udział wzięło ponad siedemdziesięciu zawodników i adeptów tego pięknego sportu.
Czytaj dalej

Karate kyokushin. Złoci sądeczanie

Opublikowany przez

W Wieliczce odbył się międzynarodowy turniej o „Puchar Solny”. Bardzo dobrze spisali się nowosądeccy karatecy z klubu „Karate Kyuokushin” Nowy Sącz, którzy stawali na podium, a złoto zdobyli bracia Klemens i Szymon Ogórkowie.
Czytaj dalej

Karate kyokushin. Sądeczanin na podium w Hiszpanii

Opublikowany przez

Zawodnik karate z Nowego Sącza, ale z brytyjskim paszportem, Grzegorz Kędzierski po raz kolejny udowodnił, że mimo kalectwa – jest głuchoniemy – może walczyć z najlepszymi. W Hiszpanii podczas otwartych mistrzostw tego kraju zajął trzecie miejsce, a ma dopiero 18 lat.
Czytaj dalej

Nowosądeckie Karate Kyokushin zdobywa kolejne medale

Opublikowany przez

Nowosądeccy karatecy skutecznie promowali miasto Nowy Sącz na Mistrzostwach Makroregionu Południowego Karate Kyokushin w Leżajsku zdobywając 2 złote medale i 3 brązowe. Czytaj dalej

Turniej KARATE KYOKUSHIN

Opublikowany przez

Zawody karate, które obyły się w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR w Nowym Sączu zgromadziły 160 zawodniczek i zawodników. Czytaj dalej