Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

Niespodzianka dla uczniów – nowoczesne boisko

Opublikowany przez

Przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju dokonano odbioru technicznego inwestycji sportowej. Po wakacjach ponad 400 uczniów vbędzie mogło korzystać z nowoczesnego wielofunkcyjnego boiska.
Czytaj dalej

Będzie nowa hala sportowa

Opublikowany przez

Przy Szkole Podstawowej nr 1 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Starym Sączu już niedługo zostanie wybudowana pełnowymiarowa hala sportowa. Obecna jest mała i mocno wyeksploatowana.
Czytaj dalej

Punktacja Grand Prix Nowego Sącza

Opublikowany przez

30 czerwca został rozegrany pierwszy turniej II Grand Prix Nowego Sącza w Siatkówce Plażowej. Tak wygląda punktacja generalna. Czytaj dalej

II Grand Prix Nowego Sącza w Siatkówce Plażowej

Opublikowany przez

W najbliższą sobotę (30.06.2018) o godz 9:30, w Parku Sportów Miejskich przy
Al. Piłsudskiego 4, rusza II Grand Prix Nowego Sącza w Siatkówce Plażowej.  Czytaj dalej

Starosądeczanki jadą na mistrzostwa Polski!

Opublikowany przez

Reprezentantki Liceum Ogólnokształcącego w Starym Sączu wygrały mistrzostwa Małopolski w siatkówce plażowej awansując tym samym do finałów Mistrzostw Polski.
Czytaj dalej

Z przytupem zakończyli sezon

Opublikowany przez

Wiele godzin trwała impreza, podczas której podsumowano sezon siatkarski SKPS Dunajec Nowy Sącz. Były mecze rodzinne, nagrody, ognisko i długie rozmowy o siatkówce.
Czytaj dalej

Nie udało się awansować do finałów

Opublikowany przez

Zajęciem miejsca 4 zawodniczki STS Sandecja Nowy Sącz zakończyły turniej półfinałowy Mistrzostw Polski młodziczek w siatkówce rozgrywanym w Dąbrowie Górniczej. Ostatecznie sądeczanki uzyskały 13 miejsce w Polsce.
Czytaj dalej

Siatkarze Dunajca wicemistrzami Polski

Opublikowany przez

Wielki sukces odniósł zespół młodzików siatkówki SKPS Dunajec Nowy Sącz zdobywając srebrny medal w finale Mistrzostw Polski. Sądeczanie jechali do Dębicy marząc o medalu, a tu srebro.
Czytaj dalej

Sądeccy siatkarze Dunajca grają o złoty medal

Opublikowany przez

W Dębicy w finałach Mistrzostw Polski młodzików w siatkówce zespół SKPS Dunajec Nowy Sącz dzisiaj zagra o złoty medal i tytuł najlepszej drużyny w kraju. Początek godz. 12.00 ul. Sportowa. Siatkarze zapraszają kibiców.
Czytaj dalej

Sądeczanki w półfinałach Mistrzostw Polski

Opublikowany przez

Młodziczki STS Sandecja Nowy Sącz zajęły drugie miejsce w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski w Rzeszowie i razem z gospodynami turnieju awansowały do półfinałów.
Czytaj dalej