Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

Muszynianki tylko ósme w lidze

Opublikowany przez

Niestety nie udało się wygrać meczu w Bielsku, a że była to druga porażka, to tym samym zespół Polski Cukier Muszynianka zajął jedynie ósme miejsce w ekstraklasie. Nigdy tak nisko nie było.
Czytaj dalej

Półfinał w Nowym Sączu

Opublikowany przez

Miła wiadomość nadeszła z Warszawy. Klub SKPS Dunajec Nowy Sacz będzie organizatorem jednego z półfinałów Mistrzostw Polski młodzików.
Czytaj dalej

Pierwszy mecz dla bielszczanek

Opublikowany przez

Meczem z BKS Bielsko Biała i 7 miejsce w lidze zespół Polski Cukier Muszynianka rozpoczął ostatni rozdział tego sezonu play off, rozpoczął od sporego falstartu.
Czytaj dalej

SKPS wygrał, SKPS pierwszy

Opublikowany przez

Zwycięstwem zakończył zespół SKPS Dunajec Nowy Sącz turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski młodzików w siatkówce. Dzięki wygranej sądeczanie zajęli pierwsze miejsce.
Czytaj dalej

Sądeczanie w półfinałach Mistrzostw Polski

Opublikowany przez

Sobota była bardzo emocjonująca podczas turnieju ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski w siatkówce młodzików. Po wygranym trzecim meczu zespół SKPS Dunajec Nowy Sącz awansował do półfinałów.
Czytaj dalej

Dobry początek sądeczan

Opublikowany przez

W Nowym Sączu rozpoczął się turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski młodzików w siatkówce. Sądeczanie rozpoczęli od zwycięstwa. W sobotę młodzi sądeczanie rozegrają dwa mecze. Pierwszy o 10.00 drugi o godz. 16.00.

SKPS Dunajec Nowy Sącz – TSV Sanok 2:0 (25:15, 25:12)
Sędziowali: Tadeusz Wcześny i Sławomir Poremba.
SKPS: Bednarek, Michura, Salak, Olszewski, Górowski, Ciuła, Brożek – libero, oraz Kałużny, Hotloś, Pierzchała.
TSV: Horek, Bodziak, Piszak, Wiśniowski, Ostrowski, Kondrat, Wilurz – libero, Matura.
Gospodarze byli faworytem spotkania. Już pierwszy set pokazał, że rywale nie mogą na zbyt wiele liczyć. Mocne ataki, znakomita zagrywka Olszewskiego dała prowadzenie w pierwszym secie. Podobnie wyglądał drugi, a w konsekwencji efektowne zwycięstwo.

Pozostałe wyniki:
STS Skarżysko Kamienna – TSV Sanok 0:2 (16-25, 20:25)
Sparta AGH Kraków – AKS V LO Rzeszów 2:0 (25:18, 25:20)
Sparta AGH Kraków – Wifma Łódź 2:1 (23:25, 25:18, 25:8)

Kalendarz sportowy

Opublikowany przez

Dla kibiców sportów halowych najciekawszy z pewnością będzie turniej siatkówki o awans do półfinałów Mistrzostw Polski młodzików. Duże szanse ma zespół SKPS Dunajec Nowy Sącz.
Czytaj dalej

Zwycięstwo w ostatniej kolejce

Opublikowany przez

Zespół z Muszyny w ostatniej kolejce pokonał na wyjeździe Impel Wrocław. Wygrana cieszy, niestety punkty nie dały awansu na 6 miejsce w tabeli, bowiem Proxima też wygrała.
Czytaj dalej

Sądeccy siatkarze zagrają o półfinały MP

Opublikowany przez

W piątek 13.04 o godz. 14.00 w hali MOSiR przy ul. Na Rurach rozpocznie się turniej ćwierćfinały Mistrzostw Polski w siatkówce młodzików z udziałem drużyny SKPS Dunajec Nowy Sącz o awans do półfinałów.
Czytaj dalej

Zacięte mecze na parkiecie

Opublikowany przez

W hali sportowej II LO w Nowym Sączu odbył się pierwszy turniej siatkówki mikstów. Rywalizowało sześć drużyn, a zwyciężył zespół z Muszyny.
Czytaj dalej