Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

Przedszkoliada na sportowo

Opublikowany przez

W hali sportowej PWSZ w Nowym Sączu odbyły się kolejne imprezy w ramach największego w Europie cyklu imprez dla przedszkolaków, czyli ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2019.
Czytaj dalej

Wszyscy „Na Rury”

Opublikowany przez

Dzisiaj w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej odbyło się losowanie grup półfinałowych kadetek i kadetów, a było szczęśliwe dla klubu SKPS Dunajec Nowy Sącz, który będzie organizatorem jednego z nich.
Czytaj dalej

„Trójka” mistrzem Nowego Sącza

Opublikowany przez

W hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej rozegrano turniej piłki siatkowej dziewcząt, klas 7-8 o mistrzostwo Nowego Sącza. Zwyciężyła drużyna SP 3.

Zawody finałowe stały na dobrym poziomie, bowiem zespoły miały w swoich składach siatkarki trenujące tę dyscyplinę sportu. Poza zasięgiem rywalek był zwycięski zespół, który wygrał wszystkie mecze.
– W imieniu prezydenta Nowego Sącza oraz swoim gratuluję wygranym oraz wszystkim uczestnikom turnieju za dobrą grą i sportową walkę – mówił dyrektor Wydziału Sportu UM Nowy Sącz Tomasz Baliczek. – Cieszę się, że siatkówka ma się dobrze w naszym mieście i mam nadzieję, na jej dalszy rozwój.

Wyniki turnieju – Finały:
SP 7 – SP 1 2:0 (15:10, 15:9)
SP 18 – SP 3 1:2 (15:12, 3:15, 7:15)
SP 1 – SP 3 0:2 (12:15, 9:15)
SP 7 – SP 18 2:0 (15:8, 15:5)
SP 18 – SP 1 0:2 (11:15, 8:15)
SP 3 – SP 7 2:0 (15:7, 15:11)
Klasyfikacja końcowa: 1. SP 3 (Natalia Błoniarz, Wiktoria Grabowska, Laura Janik, Weronika Jarończyk, Karolina Kasprzyk, Katarzyna Leśniak, Weronika Pawlak, Zuzanna Pawlik, Wiktoria Salamon, Nicole Smoter, Oliwia Wolak), 2. SP 7, 3. SP 1, 4. SP 18.
Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano Wiktorię Salamon SP 3.
Nagrody wręczali dyrektor Wydziału Sportu UM Nowy Sącz Tomasz Baliczek oraz kierownik turnieju Dawid Dumana.

Sądeccy kadeci najlepsi

Opublikowany przez

Za nami ćwierćfinałowy turniej siatkówki kadetów o Mistrzostwo Polski. Zawody w Nowym Sączu wygrali gospodarze drużyna SKPS Dunajec, która wygrała wszystkie mecze nie tracąc nawet seta.
Czytaj dalej

Dunajec najlepszy – Dunajec mistrzem!

Opublikowany przez

Zwycięstwem zespołu SKPS Dunajec Nowy Sącz zakończył się ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski w siatkówce kadetów. Sądeczanie w finale pokonali akademików z Częstochowy.
Czytaj dalej

Awans sądeczan do półfinałów MP

Opublikowany przez

Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo zespołu SKPS Dunajec Nowy Sącz podczas rozgrywanych ćwierćfinałów Mistrzostw Polski kadetów w siatkówce. Wygrana dała awans do półfinałów MP.
Czytaj dalej

Sądeczanie wygrywają drugi mecz

Opublikowany przez

Zespół kadetów SKPS Dunajec Nowy Sącz podczas ćwierćfinałów Mistrzostw Polski w siatkówce, w drugim dniu turnieju wygrali drugi mecz i są blisko finału, co da awans do półfinałów MP.
Czytaj dalej

Kalendarz sportowy

Opublikowany przez

Bez wątpienia wydarzeniem sportowym w Nowym Sączu jest trwający do niedzieli włącznie ćwierćfinałowy turniej w siatkówce kadetów o Mistrzostwo Polski.
Czytaj dalej

Wygrana Dunajca na początek turnieju

Opublikowany przez

Zespół SKPS Dunajec Nowy Sącz od zwycięstwa rozpoczął turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski w siatkówce kadetów pokonując rywali z Nakła.
Czytaj dalej

Faworyci nie zawiedli

Opublikowany przez

W Hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w piłce siatkowej chłopców, z cyklu Igrzyska Młodzieży Szkolnej, a były to eliminacje do finałów.
Czytaj dalej