Z kim ćwiczyć?
Gdzie ćwiczyć?
Gdzie kupić sprzęt?

Nowy Sącz – Kalendarz sportowy

Opublikowany przez

Wiele ciekawego będzie się działo w halach sportowych, ale nie tylko. Warto przyjść nad Dunajec w niedzielę by podziwiać mistrzów kajakarstwa górskiego, którzy będą się ścigać na trasie slalomu.
Czytaj dalej

Mocne granie nauczycieli

Opublikowany przez

W hali MOSiR przy ul. Na Rurach w Nowym Sączu odbył się 18 Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli pod patronatem prezydenta Miasta Ryszarda Nowaka, posła Jana Dudy, prezesa ZNP prezesa Sławomira Broniarza.
Czytaj dalej

Sądeczanie rozgromili tarnowian

Opublikowany przez

Nie było niespodzianki w pierwszym meczu ligi juniorów siatkówki chłopców. Zespół z Nowego Sącza bez żadnych problemów odprawił z kwitkiem rywali z Tarnowa.
Czytaj dalej

Kalendarz sportowy

Opublikowany przez

Wiele ciekawego będzie się działo w dyscyplinach halowych. Powoli rozkręcają się rozgrywki w ligach młodzieżowych siatkówki i piłki ręcznej. Miłośnicy mocnych walk mają swoją Galę. Warto wyjść z domu by pokibicować sądeczanom.
Czytaj dalej

Ruszyła Sądecka Liga Szkolna

Opublikowany przez

W hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu rozegrano pierwszy turniej w ramach XXIV Sądeckiej Ligi Szkolnej. O punkty rywalizowało 9 zespołów.
Czytaj dalej

Nowe boisko

Opublikowany przez

Wicestarosta nowosądecki Antoni Koszyk otworzył wielofunkcyjne boisko przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju, ktore wybudowano za blisko 284 tys. zł.
Czytaj dalej

Klasyfikacja Generalna II Grand Prix Nowego Sącza w Siatkówce Plażowej po 4 turniejach

Opublikowany przez

W ubiegłą sobotę został rozegrany 4 Turniej, II Grand Prix Nowego Sącza w Siatkówce plażowej. Tak wygląda klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn.  Czytaj dalej

Już w najbliższą sobotę 4 Turniej o puchar Nowego Sącza w Siatkówce Plażowej

Opublikowany przez

Już w tą sobotę 04.08 o godz 9:30 zostanie rozegrany 4 turniej, II Grand Prix Nowego Sącza w Siatkówce Plażowej. Organizatorzy zapraszają do czynnego udziału oraz kibicowania.  Czytaj dalej

Cebula-Król nadal na prowadzeniu

Opublikowany przez

W sobotę 28.07 został rozegrany 3 Turniej, II Grand Prix Nowego Sącza w Siatkówce Plażowej. Ten turniej, jak i dwa poprzednie wygrała para: Stanisław Cebula i Robert Król. Czytaj dalej

3 Zawody II Grand Prix Nowego Sącza w Siatkówce Plażowej

Opublikowany przez

Już w najbliższa sobotę 28.07, odbędzie się trzeci turniej cyklu rozgrywek w siatkówce plażowej. Czytaj dalej